Aktualnosci - Powitanie lata 2013

Wspomnienie lata w Trzeku 2013

W niedzielne popołudnie, 23 czerwca 2013 roku na boisku sportowym w Trzeku spotkali się mieszkańcy, aby powitać tę letnią porę roku. Tradycyjnie pojawili się strażacy, którzy ochłodzili atmosferę wodą z armatki wodnej oraz dokładnie wytłumaczyli zgromadzonej młodzieży i dorosłym zasady pierwszej pomocy. Panie wychowawczynie ze Świetlicy, Marta i Joanna malowały dzieciom twarze, przeprowadzały liczne konkursy (bieg w workach, slalom, rzuty do celu). Wszystkie dzieci otrzymywały słodkie upominki oraz nagrody zapewnione przez sponsorów. Mieszkańcy mogli poczęstować się kawą, herbatą oraz ciastem upieczonym przez panie z Koła Gospodyń.

Fanom motoryzacji spodobały się przejażdżki na motocyklach pana Michała Szymków i pana Bartka. Na zaproszenie sołtysa drużyna piłki nożnej z Trzeka podejmowała drużynę z Czerlejna na czele z radnym Waldemarem Kukułą. Rozegrano bardzo wyrównany mecz, lecz nasi chłopcy minimalnie przegrali. Niespodziewanie pojawił się deszcz, lecz nie przeszkodził on uczestnikom minifestynu w dobrej zabawie.

Rada Sołecka, Sołtys i Wychowawczynie z Trzekolandii serdecznie dziękują sponsorom: Urzędowi Miejskiemu, strażakom, Michałowi i Bartkowi, Marketowi Jana i panu Franciszkowi Kubackiemu