Plac zabaw

Kochane dzieciaczki, droga młodzież, szanowni sąsiedzi – w lipcową niedzielę plac zabaw w Trzeku został ponownie otwarty!! Zapraszamy do kolorowej i radosnej zabawy ???? Poznajcie jego nowe elementy – Statek z piaskiem, bujak, pergola, stojak na rowery, furtka???? a także odmalowano bujaki, ważkę, karuzelę, słupki ogrodzeniowe i wymieniono nawierzchnię z położeniem siatki na krety????????
Przy tej okazji chciałabym podziękować wszystkim, którzy pomagali przy rewitalizacji tego miejsca, a przede wszystkim: firmie Michał Ania Krakowscy, firmie Atut z Mosiny, pracownikom Urzędu Gminy, oraz wspaniałym mieszkańcom: Pan Jarek, Pan Janusz, Pan Henryk, Ela, Róża, Kinga, Marzena, Marlena, Małgosia, Ania, Oliwia, Przemek, Radek, Kacper, Emil.
Prace remontowe oraz zabawki zostały sfinansowane z Budżetu Obywatelskiego 2020, Funduszu Sołeckiego 2020 oraz wkład pracy własnej mieszkańców ????
Dziękuję serdecznie za poświęcony czas???? Życzę wszystkim miłego oraz bezpiecznego korzystania z placu zabaw, a także miejsca rekreacji i odpoczynku ???????? bo w każdym z nas jest trochę dziecka ☀️

Jesienią 2011 roku upiększaliśmy plac zabaw przy Świetlicy. Prace polegały na wykonaniu nasadzeń 25 szt tuj odgradzających bawiące się dzieci od ulicy oraz ozdobnych śliw i pięknej katalpy dającej cień maluchom. W prace angażowali się mali i duzi jak widac na kilku zdjęciach.